Inzercia zdarma
topovanie inzerátov zdarma

Pridať inzerát   Registrácia   Text To Speech ako dlho budem žiť HRY RSS návod-ako používať RSS kanál


Ponúkam na predaj RD vo výbornej lokalite v Leviciach.

Ponúkam na predaj dvojpodlažný RD vo výbornej lokalite v Leviciach. Na prízemí sa nachádzajú tri izby, kuchyňa s jedálenskou časťou, kúpeľňa a samostatná toaleta. Poschodie je dispozične riešené tak isto ako prízemie, čiže tri izby, kuchyňa s jedálenskou časťou, kúpeľňa a samostatná toaleta. Prízemie a vrchné poschodie spájali obrovské schody v strede domu, ktoré majitelia zrušili. Na prízemí sú z dvoch izieb balkóny, z kuchyne je terasa. Na podlahách sú plávajúce podlahy, dlažba, parkety a PVC. IS elektrika v dome, voda mestská, kúrenie plynové – radiátory v kombinácií s kotlom na tuhé palivo a v obývacej miestnosti hore sa nachádza krb a v dolnej je pec, kanalizácia áno, na pozemku nie je studňa. K domu prislúcha garáž na jedno auto. Pozemok je celý oplotený a RD na komplet podpivničený. RD je z tehly zo 75. roku. Strecha na RD je rovná. ODPORÚČAM vzhľadom na dobrú a tichú lokalitu Tatranská ulica, RD je ako stvorený pre dve generácie, na pozemku sa nachádza altánok.
Cena: 165000
vytlač inzerát - Ponúkam na predaj RD vo výbornej lokalite v Leviciach. zobraziť na mape export do word-Ponúkam na predaj RD vo výbornej lokalite v Leviciach. návod-ako uložiť inzerát do wordu
Share


Kontakt na predajcu

Meno:Monika Lukáčová
Kraj:Nitriansky kraj
Mesto:Levice
Telefón:0908903430
Web:
Pridaný:16. 4. 2018
Poslať správu:
Vaše meno*:
Váš email*:
Vaše telefonne cislo*:
Text správy:
Bezpečnostný kód*:
captchas
Opíšte bezpečnostný kód*:
*
Súhlasím so všeobecnými podmienkami
S vašimi osobnými údajmi neobchodujeme ani nevyvážame mimo SR a EU.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre marketingové a obchodné účely
* Prehlasujem, že som dosiahol plnoletosť vo svojej krajine. A ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním mojich osobných údajov.

Inzerent Monika Lukáčová má 1 inzerát