Inzercia zdarma
topovanie inzerátov zdarma

Pridať inzerát   Registrácia   Text To Speech ako dlho budem žiť HRY RSS návod-ako používať RSS kanál


Šteniatko Portugalský vodný pes

Chovateľská stanica ponúka nádherná šteniatka Portugalského vodného psa s PP, k odberu koniec marca. Obaja rodičia sú exteriérovo výborní s veľmi komplexnými zdravotnými aj genetickými testami (Všetky genetické testy negatívne u oboch rodičov, šteniatka sa nebudú musieť testovať). Šteniatka budú mať predkov z Nemecka (otec), USA, Švédska i Portugalska. Obaja rodičia majú výbornú povahu, milujú deti a ďalšie zvieracie členmi domácnosti a sú absolútne nekonfliktný. Portico sú stredne veľké psy s veľmi priateľskou povahou, vhodní aj pre tých, ktorí majú alergiu na psiu srsť. Toto psie plemeno sa uplatnia v mnohých psích športoch, je vhodné pre canisterapiu, záchranársky výcvik, či ako asistenčný pes. Sme hrdí, že jedna naša fenečka je už rezervovaná pre canisterapeutický výcvik. Šteniatka majú vlnitú srsť čiernej farby s bielymi znakmi. Samozrejmá je riadna zmluva a očkované, odčervené a čipovanie šteniatka s Europas. Tešíme sa na Vašu nezáväznú návštevu. http://www.portici.cz Telefon: +420731303005.
Cena: dohodou
vytlač inzerát - Šteniatko Portugalský vodný pes zobraziť na mape export do word-Šteniatko Portugalský vodný pes návod-ako uložiť inzerát do wordu
Share


Kontakt na predajcu

Meno:Radka Staňková
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Bratislava
Web:portici.cz
Pridaný:14. 2. 2019
Poslať správu:
Vaše meno*:
Váš email*:
Vaše telefonne cislo*:
Text správy:
Bezpečnostný kód*:
captchas
Opíšte bezpečnostný kód*:
*
Súhlasím so všeobecnými podmienkami
S vašimi osobnými údajmi neobchodujeme ani nevyvážame mimo SR a EU.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre marketingové a obchodné účely
* Prehlasujem, že som dosiahol plnoletosť vo svojej krajine. A ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním mojich osobných údajov.

Inzerent Radka Staňková má 1 inzerát