Inzercia zdarma
topovanie inzerátov zdarma

Pridať inzerát   Registrácia   Text To Speech ako dlho budem žiť HRY RSS návod-ako používať RSS kanál


Moderné telefóny značiek Xiao aj Oukitel

Hľadáte nový mobilný telefón, ale netušíte, ktorý mobilný telefón si v mori ponúk vybrať? V tom prípade pre vás máme zaujímavú ponuku mobilných telefónov značiek Xiao Doogee, iget, BLACKVIEW či Oukitel a veľa ďalších. Tieto telefóny ponúkaju svojím užívateľom celý rad výhod, ktoré sú nedoceniteľné. Mobilné telefóny ponúkaju dokonalé a funkčné fotoaparáty, s ultratenkým displejom a s neuveriteľnými farbami. Záleží tak iba na vás, akému telefónu dáte zelenú. Telefóny navyše ponúkajú i Dual SIM, čo je funkcia, ktorú ocenia všetci, kto radi využívajú mobilný telefón nielen osobné, ale aj na pracovné účely. Viac sa o týchto revolučných telefónoch dozviete na webovej stránke https://www.supermobily.sk.
Cena: dohodou
vytlač inzerát - Moderné telefóny značiek Xiao aj Oukitel zobraziť na mape export do word-Moderné telefóny značiek Xiao aj Oukitel návod-ako uložiť inzerát do wordu
Share


Kontakt na predajcu

Meno:SUPERMOBILY. sk
Kraj:Trenčianský kraj
Mesto:Myjava
Web:supermobily.sk
Pridaný:6. 5. 2019
Poslať správu:
Vaše meno*:
Váš email*:
Vaše telefonne cislo*:
Text správy:
Bezpečnostný kód*:
captchas
Opíšte bezpečnostný kód*:
*
Súhlasím so všeobecnými podmienkami
S vašimi osobnými údajmi neobchodujeme ani nevyvážame mimo SR a EU.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre marketingové a obchodné účely
* Prehlasujem, že som dosiahol plnoletosť vo svojej krajine. A ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním mojich osobných údajov.

Inzerent SUPERMOBILY. sk má 1 inzerát