Inzercia zdarma
topovanie inzerátov zdarma

Pridať inzerát   Registrácia   Text To Speech ako dlho budem žiť HRY RSS návod-ako používať RSS kanál


Predaj RD v obci Župčany

Predaj RD neďaleko mesta Prešov v obci Župčany


Typ: Rodinný dom
Lokalita: obec Župčany
Mesto: okr. Prešov
Rozloha: 606 m2
Cena: 225.000,-€/ dohoda možná

Ponúkame na predaj rodinný dom v lukratívnej a tichej časti obce Župčany neďaleko mesta Prešov. Rodinný dom bol postavený v roku 2012, situovaný na slnečnom pozemku o celkovej rozlohe 606, z toho zastávaná plocha 124 m2. K rodinný domu je prístup po asfaltovej ceste s osvetlením.
Rodinný dom bol postavený z kvalitných a certifikovaných materiálov – murivo – SOLBET, strešná krytina – KM BETA, kúrenie – teplovodný krb + výmenník s elektrickou špirálou ( apríl – máj 2020 realizácia montáže elektrického kotla), minulého roku realizovaná montáž automatického zmäkčovača vody, inžinierske siete – elektrina, vlastný zdroj pitnej vody, ČOV + kanál.

Súčasťou rodinného domu je aj zastrešenie státie pre 2 osobné autá, exteriérová technická miestnosť a murované oplotenie. Je priestranný a ponúka možnosť dvojgeneračného bývania.
Ak hľadáte bývanie v pokojnej lokalite, túžite po bývaní v rodinnom dome, peknej záhrade, tak neváhajte si pozrieť túto výbornú ponuku osobne, aby ste spoznali výhody a lokalitu.

Konkrétnu ponuku a mnohé ďalšie nájdete na našej stránke: http://realityjurecky.sk/

Všetky ďalšie informácie Vám veľmi radi podáme osobne alebo telefonicky na čísle: Daniel Jurecký - 0905 602 097, resp. e-mailom: danieljurecky@gmail.com.
Cena: 225000
vytlač inzerát - Predaj RD v obci Župčany zobraziť na mape export do word-Predaj RD v obci Župčany návod-ako uložiť inzerát do wordu
Share


Kontakt na predajcu

Meno:Daniel
Kraj:Prešovský kraj
Mesto:Prešov
Web:realityjurecky.sk
Pridaný:22. 6. 2020
Poslať správu:
Vaše meno*:
Váš email*:
Vaše telefonne cislo*:
Text správy:
Bezpečnostný kód*:
captchas
Opíšte bezpečnostný kód*:
*
Súhlasím so všeobecnými podmienkami
S vašimi osobnými údajmi neobchodujeme ani nevyvážame mimo SR a EU.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre marketingové a obchodné účely
* Prehlasujem, že som dosiahol plnoletosť vo svojej krajine. A ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním mojich osobných údajov.