Inzercia zdarma
topovanie inzerátov zdarma

Pridať inzerát   Registrácia   Text To Speech ako dlho budem žiť HRY RSS návod-ako používať RSS kanál


Biely baranček Guessantské miniovečky

Ponúkam bielo-hnedého barančeka najmenšieho plemena oviec na svete – Quessantské mini ovečky. Baranček má rád ľudí deti, je vysoký len po kolená. Tieto ovce sú ideálne ako živé kosačky celoročne im stačí každej 3 áre na spásanie a nejaký prístrešok pred dažďom a vetrom. Chované celoročne vonku. Ideálne nekosené pozemky prerastené trávou a burinou, či náletovými krami a drevinami. Nenáročné na chov, je nutné mať aspoň 3 ks stádo, aby sa nebáli a netrpeli samotou. Baranček je kľudný a hravý, rád sa nechá škrabkať, cena je 50 €. Váži okolo 10 kg a bude tak 15-20kg v plnej dospelosti. Narodil sa v apríly. Som z obce Čataj, okres Senec. Postupne budú k odberu aj ďalší barančekovia farieb čierna, karamelová a biela.
Cena: 50
vytlač inzerát - Biely baranček Guessantské miniovečky zobraziť na mape export do word-Biely baranček Guessantské miniovečky návod-ako uložiť inzerát do wordu
Share


Kontakt na predajcu

Meno:Lukáš
Kraj:Bratislavský kraj
Mesto:Senec
Telefón:0949657019
Web:
Pridaný:21. 7. 2020
Poslať správu:
Vaše meno*:
Váš email*:
Vaše telefonne cislo*:
Text správy:
Bezpečnostný kód*:
captchas
Opíšte bezpečnostný kód*:
*
Súhlasím so všeobecnými podmienkami
S vašimi osobnými údajmi neobchodujeme ani nevyvážame mimo SR a EU.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre marketingové a obchodné účely
* Prehlasujem, že som dosiahol plnoletosť vo svojej krajine. A ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním mojich osobných údajov.

Inzerent Lukáš má 1 inzerát