Inzercia zdarma
topovanie inzerátov zdarma

Pridať inzerát   Registrácia   Text To Speech ako dlho budem žiť HRY RSS návod-ako používať RSS kanál


Fenka šteňa francúzskeho buldočka

Chloe je krásna krémová dievčina s malým bielym ňucháčom v nose. Nízky, silný, robustný a veľmi kobaltový. Je veľmi milujúca, miluje bozky a rozhovory s deťmi. Podrobil sa veterinárnej prehliadke, nemal tlkot srdca, mal pekné pevné boky a kolená. Šteňa si môže adoptovať každý alebo jeho rodina, kto je ochotný si ho adoptovať.

Plemeno: Šteňa francúzskeho buldočka
Vek: 3 mesiace
Pohlavie: Žena
Mená: Chloe
Očkované: Áno a všetko je aktuálne.
99% nočník trénovaný.

Toto dievčatko je určite srdcervúce. Len čo to uvidíte, zamilujete sa. Miluje držanie a maznanie. Určite bude niečím najlepším priateľom. Budete si istí, že vaše šteňa vás bude bozkami vylievať, takže buďte pripravení na viac lásky, ako ste si kedy dokázali predstaviť. Zachránila ju pred dlhými dňami veľa lásky, bozkov do chvosta a objatí. Toto šteniatko, na rozdiel od ostatných, zahrieva pri srdci. Je dobrý a ochranný pre všetky ostatné domáce zvieratá.

Doručenie je dostupné kdekoľvek na Slovensku. Šteňa je možné na vlastné náklady prepraviť priamo k vám na domácu adresu.
Cena: 000
vytlač inzerát - Fenka šteňa francúzskeho buldočka zobraziť na mape export do word-Fenka šteňa francúzskeho buldočka návod-ako uložiť inzerát do wordu
Share


Kontakt na predajcu

Meno:Luis Alberto
Kraj:Banskobystrický kraj
Mesto:Banská Bystrica
Web:
Pridaný:21. 4. 2021
Poslať správu:
Vaše meno*:
Váš email*:
Vaše telefonne cislo*:
Text správy:
Bezpečnostný kód*:
captchas
Opíšte bezpečnostný kód*:
*
Súhlasím so všeobecnými podmienkami
S vašimi osobnými údajmi neobchodujeme ani nevyvážame mimo SR a EU.
Súhlasím so spracovaním osobných údajov pre marketingové a obchodné účely
* Prehlasujem, že som dosiahol plnoletosť vo svojej krajine. A ak mám menej ako 16 rokov, tak som požiadal svojho zákonného zástupcu (rodiča) o súhlas so spracovaním mojich osobných údajov.

Inzerent Luis Alberto má 1 inzerát